Kontakti

Galvenais birojs un ražotne:

Cecīļu iela 12, LV - 4139, Ieriķi, Latvia

Tālr.: +371 64170073

Fakss +371 64170121

E-pasts: ekju@ekju.lv


Birojs Rīgā: 

Vietalvas 1, Rīga, LV-1009

Tālr.:     +371 67040700

LMT:     +371 64170073

Fakss: +371 67040705

E-pasts: kontakti@ekju.lv



Rekvizīti:

Juridiskā adrese: Cecīļu iela 12, Ieriķi,
Drabešu pag., Amatas nov., LV - 4139

Vienotais reģ.Nr: 40003051329

Banka: A/S "Citadeles banka"

Konts: LV45PARX 0000 0019 51017

Grāmatvedības tālr.:  +371 64170091 





Nosūtīt vēstuli


Darbinieki

  • Janis Splite

    EKJU padomes loceklis un eksporta direktors

    T: +371 29214978

    splite@ekju.lv

  • Māris Danieks

    Valdes priekšsēdētājs

    T: +371 25422007

    md@ekju.lv

  • Māris Vanags

    Ražošanas vadītājs

    T: +371 28368317

    vanags@ekju.lv

  • Laura Galzone

    Mārketinga un tirdzniecības vecākā speciāliste

    T: +371 26668066

    laura.galzone@ekju.lv

  • Vineta Ozola

    Pārdošanas vadītāja Eiropas valstīs

    T: 371 20278809

    vineta@ekju.lv

  • Inga Pīlupa

    Loģistikas speciālists

    T: +371 29253255

    inga@ekju.lv

  • Agnese Benicka

    Pārdošanas vadītāja Skandināvijas valstīs

    T: +371 25669468

    agnese@ekju.lv

  • Pauls Krontāls

    Pārdošanas vadītājs Baltijā

    T: +371 29403437

    pk@ekju.lv

  • Linda Abramova

    Biroja vadītāja, pārdošana ražotnē

    T: +371 29171236

    linda@ekju.lv