Koksnes aizsardzība 

  SIA "EKJU" visi gatavie izstrādājumi tiek zem spiediena un vakuumā apstrādāti autoklāvā ar impregnēšanas sāļiem. Šādi apstrādāta koksne un tās izstrādājumi, saskarsmē ar augsni un atrodoties brīvā dabā,

kur tiek pakļauti dažādām klimatiskajām ietekmēm, ir profilaktiski aizsargāti pret priekšlaicīgu noārdīšanos un ilgi saglabā savas lietošanas īpatnības - izstrādājumu mūžs ievērojami pagarinās.

CELCURE C4

   Ar CELCURE C4 zem spiediena apstrādāti kokmateriāli ir impregnēti ar CELCURE C4, ūdeni saturošu produktu uz vara triazola tehnoloģijas bāzes. Varš ir iegūts no otrreizējās pārstrādes avotiem, un triazoli ir organiski, bioloģiski sairstoši biocīdi, kurus plaši izmanto daudzu mūsu uzturā patērēto labības kultūru aizsardzībai.

Par ar CELCURE C4 zem spiediena apstrādātajiem kokmateriāliem parasti tiek norādīts, ka tos var izmantot gan saskarē ar zemi, gan ārpus saskares ar zemi, kur ir vidēji augsts vai augsts trupes vai insektu uzbrukuma risks. 

  • Vispāratzīta un pārbaudīta alternatīva tradicionālajiem hromu saturošiem aizsarglīdzekļiem. 
  • Efektīva ilgtermiņa aizsardzība pret sēnīšu un insektu uzbrukumiem.
  • Pārbaudīts sniegums, līdzeklis tiek plaši izmantots un ir akceptēts visā pasaulē.
  • Patīkama dabiski zaļa krāsa ar lielisku krāsas noturību – nevainojami saplūst ar dabu.  
  • Impregnēti, izmantojot vakuuma spiediena tehnoloģiju. 

Ideāli piemērots vispārējām celtniecības, žogu, dārza un izklaides laukumu koka konstrukcijām (1.-4. bistamības klasei).

   SIA "EKJU" ir iespējams veikt arī koksnes apstrādi ar aizsargājošu eļļu. 

 .